Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2010

Klasa Sympathy600 zaplanowała na wrzesień trzy starty. Postanowiliśmy wziąć udział w dwóch tj Otwartych Mistrzostwach Warszawy i Regatach o Błękitną Wstęgę YKP.

Na zawody OMW w dniach 11-12.09.2010 w Białobrzegach do załogi zgłosili się Łukasz, debiutujący Piotr i narrator. Piotr 100 lat temu pływał w Bazie Mrągowo, dzisiaj wolnych chwilach tnie ostro badmintona. Na propozycje powrotu na regatowe szlaki zareagował entuzjastycznie. Z Łukaszem w zeszłym roku zdobyliśmy v-ce Mistrzostwo Polski. W tym roku po raz pierwszy będzie prowadził łódkę.

Łódka dzień wcześniej dotarła do portu Nieporęt, było trochę czasu na treningowe popływanie z Piotrem i jego synem. Pogoda nastrajała pozytywnie 1-2B, fajne słoneczko.

Relacja zaczerpnięta ze strony Stowarzyszenia, którą wykonał Fazzi:

„Udało się, sobota była słoneczna, niestety wiało słabo więc organizatorzy zwlekali z puszczeniem biegów, odbyły się tylko dwa wyścigi, które dostarczyły niesamowitych emocji, Jacek doskonale rozpoczął wygrał w pierwszym biegu dość pewnie. Ekipa Dainy po słabym występie na Mistrzostwach Polski,      wyraźnie się spięła. Chłopaki pływali doskonale i zajęli drugie miejsce, Robert na M-Plusie był trzeci ( widać było, że rozgrzewa się do walki).

Erica czwarta, Sensei ostatni ale wszyscy dość blisko na bojach więc było ciekawie.